background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Чужому навчайся і своїм досвідом ділись
  14 березня 2018
  З метою інформації та поширення досвіду роботи районних організацій профспілки працівників АПК Запорізькій області, а також для мотивації профспілкового членства, обком профспілки значну увагу приділяє проведенню семінарів-нарад з профспілковим активом та фахівцями підприємств районів, де розглядаються актуальні питання сьогодення.
 • Гроші є, але тримайтеся: чи допоможе аграріям оновлена система підтримки - оцінки ринку
  13 березня 2018
 • photo Інет на службі Профспілки
  13 березня 2018
  Понад з двох десятків країн світу і більше ніж з двохсот міст України - така географія користувачів нашого сайту.

  Гострі питання дотримання вимог законодавства про безпеку праці, проблематика вчасної оплати праці, новини колективно-договірних відносин, полеміка навколо варіантів реформи земельних відносин та реформ пенсійного законодавства та в сфері охорони здоров’я – ці та багато інших новин можуть знайти користувачі на нашому сайті.
 • photo Любі жінки, дорогі наші спілчани – щирі вітання зі святом!
  7 березня 2018
  Початок весни асоціюється зі святом 8 Березня. У цей день ми вітаємо всіх трудівниць, жінок-ветеранів, наших дружин, сестер і доньок з Міжнародним жіночим днем і, в супереч зимовій погоді, також з радісною подією, що символізує прихід тепла, сонця і квітучого настрою!
 • photo 8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру!!!
  6 березня 2018
  Жіночий день із святкового стає все більше днем цілеспрямовано боротьби за елементарні права рівності та гідності.
  Профспілки завжди на стороні інтересів жінки-працівниці!
 • photo Відповідальність, ефективність дій, фінансова дисципліна - таку формулу досягнення успіху визначила для себе Київський обком Профспілки працівників АПК
  27 лютого 2018
  В рамках засідання Київського обласного комітету Профспілки працівників АПК члени комітету долучилися до профспілкового флешмобу і підтримали колег із Грузії, робітників цукрового заводу «Agara Sugar Company» у їх боротьбі за свої права та збереження підприємства.
 • photo Я МАЮ ПРАВО
  27 лютого 2018
  На виконання плану роботи Запорізької обласної профспілкової організації працівників АПК 22-23 лютого 2018 проведено семінар для голів районних профспілкових організацій. На семінарі обговорювався оновлений Статут професійної спілки працівників агропромислового комплексу України, розглядались питання законодавчого забезпечення трудових та соціальних гарантій працівників. Особлива увага була присвячена роботі голів профспілкових комітетів по веденню переговорів з питань укладення або внесення змін до колективних договорів підприємств.
 • photo Гострі питання сьогодення вимагають конкретних профспілкових відповідей і дій.
  26 лютого 2018
  Що в 2018-му відбуватиметься в соціально-трудовій сфері? Які питання і як слід вирішувати шляхом соціального діалогу через укладення колективних договорів та угод?? Чому Профспілка має взяти на себе правозахисні функції держави та активніше використовувати механізми колективних трудових спорів(конфліктів)??? Ці та багато інших питань планує на березневому засіданні розглянути Президія ЦК Профспілки працівників АПК.
 • photo Лютий - час старту колдоговірної кампанії і роль профспілки тут важко переоцінити.
  26 лютого 2018
  Згідно плану роботи Донецької обласної ради профспілки працівників АПК 1-2 лютого 2018 року відбувся семінар з профспілковим активом області. 25 представників 14 районів з'їхалися в с.Серебрянка Бахмутського району, щоб обговорити питання, що накопичилися, поговорити про наболіле, прийняти програму дій на ближню перспективу.
 • photo ДП "Артемсіль" спільно з Первинною профспілковою організацією продовжить судові розгляди щодо захисту своїх інтересів!
  26 лютого 2018
  12 грудня 2017 року, 9 і 15 лютого 2018 року відбулося розгляд касаційної скарги ДП "Артемсіль" у Вищому Господарському та Верховному Судах України. Суть касації - захист інтересів підприємства і колективу.
  На всі судові слухання свою думку про недопущення списання грошових коштів приїхали висловити представники колективу, члени профспілки, соледобувного підприємства, які проводили мирні акції під стінами суду.