background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Ловись рибка і велика, і маленька
  11 липня 2018
  Чернівецька обласна рада профспілки АПК спільно з обласною організацією ФСТ «Колос» за підтримки директора СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп» В.Р. Орендовича провели чемпіонат області з ловлі риби серед підприємств, організпцій, установ галузі, присвячений Дню рибалки.
 • photo Горизонтальна координація та шляхи боротьби за права працівників.
  10 липня 2018
  Координаційна рада первинних профспілкових організацій харчового сектору IUF в Україні розглянула стан та проблеми працівників харчової та переробної галузей.
  Висловлено серйозне занепокоєння стрімким погіршенням положення працівників сектору: скорочення робочих місць, зниження їхніх доходів та введення власниками і роботодавцями нових негативних практик, які позбавляють працівників надії на покращення ситуації.
 • photo Норвегія: «Sekkingstad» і «Sund», припиніть нищити профспілку!
  9 липня 2018
  Очевидно, що і банкрутство, і створення нової фірми були проведені «Sekkingstad AS», щоб позбутися профспілки та колдоговору.
  Ми не можемо погодитися з такою кричущою антипрофспілковою політикою.
 • photo КОЛДОГОВІР – практичні плюси і мінуси
  6 липня 2018
  Фаховий аналіз відповідності норм колективного договору вимогам національного законодавства та нормам конвенцій МОП і дерективам ЄС відбувався в доволі гострій формі.
  З одного боку є чіткі вимоги Закону, а з іншого – бізнес-інтереси та людські потреби.
 • photo Добре попрацювали, активно відпочили
  5 липня 2018
  З 27 по 30 червня Київська обласна профспілкова організація харчової та переробної промисловості провела черговий семінар-навчання профактиву з питань охорони праці, організаційно-масової та фінансової роботи в м.Моршин на базі туристичного комплексу «Мінерали кристал С».
  Відбувся важливий обмін думками про профспілкову участь у забезпеченні здорових умов праці. Не простою була і тема раціонального використання профспілкових коштів.
 • photo Пріоритетні напрямки діяльності Профспілки АПК в аспекті молодіжної політики.
  2 липня 2018
 • photo США: «Wendt», веди переговори!
  2 липня 2018
  У липні 2017 року робітники корпорації по вторинній переробці металу «Wendt» в американському місті Буффало, штат Нью-Йорк, створили і зареєстрували профспілкову організацію, яка увійшла до складу Союзу металургів.

  Однак компанія продовжує ухилятися від ведення нормальних переговорів з профспілкою і відмовляється укладати колективний договір. Одночасно менеджмент почав антипрофспілкову кампанію, залякуючи членів організації і погрожуючи робітникам звільненнями.
 • photo ЗНАТИ! ДОТРИМУВАТИСЯ!! БОРОТИСЯ за ВИКОНАННЯ!!!
  28 червня 2018
  Конституція України – це Основний ЗАКОН, який регламентує абсолютно всі сфери діяльності громадян нашої країни.
  У ній закріплені основи суверенітету і цілісність території України.
  Головний правовий документ має юридичну силу вищого рівня. Так, на його підставі затверджується першість прав і свобод кожного українця, основи формування і повноваження органів влади держави, розробляються всі інші законодавчі та інші нормативно-правові акти.

  Конституцію не тільки треба знати та дотримуватися, а ще треба повсякденно боротися за її виконання.
 • photo РАДА ФЕРМЕРІВ І ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ
  24 червня 2018
  Асоціація фермерів та землевласників Черкаської області провела засідання ради. На засіданні були запрошені Іван Точений – заступник начальника управління агропромислового розвитку обласної держадміністрації, Володимир Жаврід – начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області, Валерія Іванникова – заступник керуючого філією АТ «Укрексімбанк» у м.Черкаси, Марина Горлач – голова обласної профспілки працівників агропромислового комплексу.
 • photo Трудові відносини – без насилля. Право на свободу об’єднання, достойну зарплату, безпечні виробничі умови – необхідний елемент гідної праці і життя
  23 червня 2018
  У Херсоні 18-19 червня 2018 року відбувся семінар для голів профкомів Південних регіонів на тему: «Трудові відносини – без насилля. Право на свободу об’єднання, достойну зарплату, безпечні виробничі умови – необхідний елемент гідної праці і життя»