background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Цьогоріч у «Веселці» на Горохівщині оздоровилося 244 дитини Тут вони почувалися по-домашньому щасливими
  19 вересня 2018
  Минуло 32 роки, відколи в терешківцівському лісі відбулося урочисте відкриття дитячого табору відпочинку «Веселка».
  Від літечка до літечка «Веселка» жила в очікуванні безтурботної дітвори. Була завжди затишною, дбайливо доглянутою, багатою на чудові сюрпризи для школярів
 • photo Coca Cola Zero: ноль совести, ноль ответственности
  17 вересня 2018
  Размах нарушений прав человека в «Coca-Cola» растет от года к году. Фактически корпорация стала уже закоренелым рецидивистом, демонстрирующим полное неуважение к правам и отказывающимся исправлять причиненное зло.
 • photo КОЛИ, КОГО і ЯК має перевіряти Держпраці.
  17 вересня 2018
  Найбільш травмонебезпечними у 2013 – 2017 роках стали галузі
  - агропромисловий комплекс – 425 нещасних випадків із смертельним наслідком;
  - транспорт, шляхбуд – 330;
  - соціально-культурна сфера та торгівля – 320;
  - будівництво – 236;
  - вугільна та торф’яна - 261;
  - машинобудівна – 111;
  - житлокомунгосп – 100;
 • photo XPO: Час поговорити про вашу поведінку!
  13 вересня 2018

  «XPO Logistics», одна з найбільших глобальних логістичних компаній, піддається все більшій критиці за свою антиробочу і антипрофспілкову поведінку в Європі та США. У жовтні 2017 року Лінда Джо Ніл, співробітниця складу компанії «Verizon», що знаходиться під управлінням XPO, в американському місті Мемфіс, штат Теннессі, померла на робочому місці, тому що менеджмент протягом 56 хвилин відмовляв їй у медичній допомозі.
 • photo Частка витрат на оплату праці в структурі витрат на виробництво
  13 вересня 2018
  В той час як в ЄС зарплата у вартості товарів складає від 30 і значно вище відсотків, в Україні принаймні за останнє десятиліття оплата праці в ціні продукції була завжди меншою за 10%. З виробництвом сільськогосподарської продукції ситуація ще критичніша.
  Продовжуємо публікацію аналітики заступника Голови Профспілки працівників АПК Сергія Кондрюка «ЗАРПЛАТА працівників сільгосппідприємств у минулому році склала понад ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЬ МІЛЬЯРДІВ гривень. БАГАТО це чи МАЛО?"
 • photo В партнерстве с международными профсоюзами
  13 вересня 2018
  Сентябрь начался с продуктивной работы нашей организации, совместно с Центральным комитетом Профсоюза работников АПК Украины, международной профсоюзной организацией IUF и партнерскими профсоюзными организациями Швеции.
 • photo AB Inbev: прекратить провокации, начать переговоры в Сонепате!
  10 вересня 2018
  Продолжаются нарушения профсоюзных прав на пивоварне «AB InBev» в индийском Сонепате. Уже два года менеджмент отказывается обсуждать коллективный договор с профсоюзом HBLM и оказывает давление на его членов и активистов. Были уволены выборные руководители организации, включая ее президента и генерального секретаря.
 • photo = S O S =
  4 вересня 2018
  Крик допомоги протягом року звучить над славною землею-батьківщиною родини Симиренків, Яхненків, Гулаків-Артемовських, інших відомих і простих працьовитих людей Городищини.
 • photo ЗУСТРІЛИ ЮВІЛЕЙ нашої високоповажної колежанки Лідії СЛИНЧЕНКО
  31 серпня 2018
  47 років назад, після закінчення економічного інституту. доля закинула Лідію Миколаївну у Звенигородку і привела в райком профспілки працівників сільського господарства. І присвятила Лідія Миколаївна своє життя служінню людині праці, відстоюванню інтересів працівників полів, ферм, переробних підприємств району.
 • photo Привітання з Днем Державного Прапора та Незалежності України
  23 серпня 2018
  Шановні колеги!
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Незалежності України!