background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo ПРАВДА про ПРОФСПІЛКИ
  14 травня 2018
  Достатньо унікальне опитування проведено на передодні міжнародної конференції “Політичні партії та профспілкові рухи”, що була організована Інститутом демократії та соціального прогресу (ISDP) та “Соціал-демократичною платформою”.
  Понад 1500 респондентів відповіли на питання анкети «Профспілки: що нам про них відомо?».
 • photo Якою буде ЗАРПЛАТА у 2021 році.
  10 травня 2018
  Проведено консультації щодо макро-показників соціально-економічного розвитку України на ближчі три роки. Своїми експертними економічними очікуваннями поділились представники Мінекономрозвитку, а соціальні тренди озвучила Ольга Крентовська - Перший заступник Міністра соцполітики України.
  Чи не вперше розмова вийшла за рамки констатації проблем, а відкрила тему позитивних соціально-трудових трансформацій.
 • photo Оплата і охорона праці та виробничого побуту працюючих жінок
  9 травня 2018
  В Женеві відбулося засідання жіночого комітету Міжнародного профспілкового об'єднання IUF працівників харчової промисловості, сільського господарства, торгівлі, готельного і ресторанного бізнесу, туризму і домашніх працівників.
  Профспілки регіону Східної Європи і Центральної Азії представляла Надія Бурлака - Голова Івано-Франківської облради профспілки працівників харчової промисловості.
 • photo Привітання з Днем Перемоги!
  8 травня 2018
  Шановні ветерани та трудівники тилу!
  Дорогі спілчани!
  Прийміть найщиріші вітання з річницею Великої Перемоги!
 • photo Свято зі сльозами на очах
  8 травня 2018
  Ветерани Міністерства аграрної політики та продовольства України зібрались для відзначення Дня Перемоги і вшанування героїв війни.
  В очах учасників зустрічі була радість від можливості обійняти колег і друзів, а також бриніли сльози при спогадах про тих, хто вже не з ними.
 • photo Творчий журналістський конкурс
  7 травня 2018
  4 травня ц. р. підвели підсумки творчого журналістського конкурсу «Твоє село, Харківщино - 2017»
 • photo Нагороди за значний особистий внесок у створення безпечних та здорових умов праці
  6 травня 2018
  Нагороджено профактив Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України за багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у створення безпечних та здорових умов праці на підприємствах галузі та з нагоди відзначення 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок і Всесвітнього дня охорони праці.

 • photo 500 работников «Agara Sugar Company» будут ВОСТАНОВЛНЫ на РАБОТЕ!
  6 травня 2018
  У здания правительственной канцелярии Грузии закончился пятидесятидневный протест работников «Agara Sugar Company», которые добивались сохранения предприятия, гарантий его бесперебойной работы, а также реальных действий правительства страны для решения проблем жителей Агары.
 • photo Немає нічого ціннішого за людське життя …
  6 травня 2018
  Проаналізовано стан охорони праці на підприємствах харчової та переробної промисловості і визначені завдання на перспективу щодо солідарних дій в формуванні культури безпеки праці, адже збереження життя і здоров’я людини праці - найвища цінність.
 • photo ЗАРПЛАТА динамічно ЗРОСТАТИМЕ – резюме перемовин з Андрієм РЕВОЮ.
  6 травня 2018
  Міністр соціальної політики України Андрій Рева і представники СПО об’єднань профспілок провели консультації з врегулювання питань оплати праці для працівників бюджетної сфери в проекті Генеральної угоди на новий строк та з інших конфліктних зарплатних проблем.