background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Роль оплати праці в скорочені бідності та її вплив на трудову міграцію
  23 квітня 2018
  Відсутність можливості знайти підходящу роботу з гідним заробітком на внутрішньому ринку праці штовхає українців шукати роботу за кордоном.
  За різними оцінками за кордоном зараз перебуває (мігрує) щонайменше 3,5 - 4 млн. осіб
 • photo * КРАЩІ ПЕРВИНКИ
  20 квітня 2018
  Визначені переможці щорічного обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу України за 2017 рік:
 • photo Про підтримку АПК, про лісовий колапс і користь від соцстраху та новий формат діалогу
  19 квітня 2018
  Вже рік як діє ГАЛУЗЕВА ТРИСТОРОННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА РАДА В АГРОПРОМИСЛОВІЙ СФЕРІ. На своєму майже ювілейному засіданні члени Ради розглянули низку гострих економічних та соціально-трудових питань.
 • photo Відзвітували за проведену роботу.
  19 квітня 2018
  Підведені підсумки роботи Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України за 2017 рік на засіданні обласного комітету, за участю профспілкового активу області та членів правління Дніпропетровської обласної організації роботодавців «Дніпрохарчопром».
 • photo Новини з Полтавщини.
  19 квітня 2018
  НІ – нахабним діям владних структур. У ПОЛТАВІ ПРОФСПІЛКИ З 15 ОБЛАСТЕЙ ВИМАГАЛИ ВІД ПРОКУРАТУРИ ПРИПИНИТИ РЕЙДЕРСТВО МАЙНА ФПУ...
 • photo КОНСОЛІДАЦІЯ профспілкових ДУМОК і ДІЙ
  16 квітня 2018
  Робоча на нарада Координатора міжнародної профспілки IUF Кирила БУКЕТОВА та Голови Профспілки працівників АПК Ігоря СОПЕЛКІНА була викликана необхідністю обговорити солідарні дії з гострих питань пов'язаних з очікуваним прийняттям нового Трудового кодексу та ситуацією з дотриманням основоположних прав на об'єднання та колективні переговори
 • photo Генсек IUF Сью Лонглі звернулась до датських інвесторів щодо забезпечення профспілкових прав на українських підприємствах
  16 квітня 2018
  Лідерка IUF підкреслила - антипрофспілкові дії компанії є грубими порушеннями конвенцій МОП 87 про свободу об'єднань та 98 про колективні переговори. Права працівників вільно формувати профспілки, обирати представників за їх вибором та брати участь у колективних переговорах з роботодавцями визнаються основними правами людини в міжнародних договорах про права людини, включаючи Загальну декларацію прав людини.
 • photo Новые экономические отношения с Евросоюзом, сохранение и создание новых рабочих мест
  16 квітня 2018
  В рамках Меморандума о сотрудничестве в сфере инвестирования в сельское хозяйство Украины Председатель Професоюза работников АПК Украины Игоря Сопелкина вместе с представителями немецкой компании «CONVEX International GmbH» приняли участие в Международной конференции «Новые экономические отношения с Евросоюзом, сохранение и создание новых рабочих мест», которая проходила в Республике Молдова.
 • photo Завдання по соціально-економічному захисту спілчан
  13 квітня 2018
  11 квітня відбувся УІ Пленум Волинської обласної ради профспілки працівників АПК. Учасники форуму обговорили роботу обласної ради профспілки за 2017 рік та завдання обласної профспілкової організації по соціально-економічному захисту членів профспілки.
 • photo Так на кого має поширюватись Галузева угода?
  11 квітня 2018
  В рамках підготовки профспілкового проекту Галузевої угоди в харчовій та переробній промисловості гостро постало питання щодо поширення норм Угоди на всіх працівників чи виключно на членів профспілок, що виборювали укладення такої угоди