background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Підписано Меморандум про співпрацю та соціальне партнерство між Громадською спілкою «Союз українського селянства» і Профспілкою працівників АПК на 2018-21 роки.
  23 жовтня 2018
  23 жовтня відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю та соціальне партнерство між Громадською спілкою «Союз українського селянства» і Профспілкою працівників АПК на 2018-21 роки.
  Від Профспілки Меморандум підписала в.о Голови Світлана Самосуд, а від ГС «Союз українського селянства» її Президент Іван Томич
 • photo Вшановування працівників харчової промисловості з нагоди професійного свята на Дніпропетровщині
  22 жовтня 2018
  18 жовтня з нагоди професійного свята «Дня працівників харчової промисловості» пройшли урочистості в будівлі Дніпропетровської обласної державної адміністрації за участю О.Кужмана – виконуючого обов'язки голови облдержадміністрації, В.Сергєєва – радника голови Дніпропетровської обласної ради, голови Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, В.Удовицького – начальника управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та ін., під час яких за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм нагороджені кращі працівники харчової промисловості регіону.
 • photo «AB InBev» - негайно припиніть антипрофспілкові дії
  22 жовтня 2018
  Тривають порушення профспілкових прав на пивоварні «AB InBev» в індійському Сонепаті.
  Уже два роки менеджмент відмовляється обговорювати колективний договір з профспілкою HBLM і чинить тиск на його членів і активістів.
 • photo З Днем працівників харчової промисловості!
  18 жовтня 2018
  Шановні працівники харчової промисловості!
  Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!
 • photo Слід негайно вириватися з пастки політики дешевої рАбсили
  18 жовтня 2018
  Для вироблення консолідованої профспілкової позиції з питань оплати праці на базі Київської обласної Профспілки працівників АПК та Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА проведено круглий стіл «Формування заробітної плати в аграрному секторі», в якому взяли участь представники Молодіжної ради та члени переговорної комісії Профспілки.
 • photo ЗА ГІДНУ ЗАРПЛАТУ і ПЕНСІЇ !!!
  17 жовтня 2018
  У Міжнародний день боротьби з бідністю – у Києві відбувається всеукраїнська акція протесту профспілок.

  ГОЛОВНА вимога - ТАК зростанню зарплати і ПРОТИ зростання цін і тарифів!!!

  Аграрії також вимагають збереження села, доступності медичної допомоги селянам та гідних умов праці на підприємствах АПК.
 • photo Міжнародний форум працівників ферм
  16 жовтня 2018
  5-8 жовтня 2018 року у містечку Стелінбош (Південна Африка) відбувся міжнародний форум працівників ферм.

  Організаторами форуму були Міжнародний союз IUF та Фонд Рози Люксембург (RLS).

  Учасниками форуму була прийнята декларація, яка закликає до спільної боротьби та солідарних дій працівників сільського господарства у всьому світі.
 • photo Припинити економію на людині праці
  16 жовтня 2018
  Припинити економію на людині праці, встановити з 1 січня 2019 року, відповідно до норм вітчизняного законодавства та міжнародних зобов’язань держави:
  = Мінімальний рівень оплати праці – не нижче 7700 грн.
 • photo Вітаємо ЛУПАШКА Віталія Івановича з ювілеєм!
  16 жовтня 2018
  Президія та ЦК Профспілки працівників АПК вітає Голову Волинської обласної організації профспілки працівників АПК ЛУПАШКА ВІТАЛІЯ ІВАНОВИЧА з ювілеєм!
 • photo IUF провела регіональну зустріч членських організацій в місті Єреван.
  13 жовтня 2018
  Профспілковці з Киргизстану, Казахстану, Вірменії, Швеції, України та Грузії зібралися щоби обговорити актуальні питання що стосуються працівників сільськогосподарської галузі - дитяча праця, охорона праці.
  Окремою сесією розглядалося питання "Працівники ветеринарних служб - зарплата, охорона праці, повноваження ветеринарів".