background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo МОРАТОРІЙ на продаж земель ПРОДОВЖЕНО – солідарні дії Профспілки працівників АПК дали важливий результат!!!
  8 грудня 2017
  Чи не в останню мить Парламент 7 грудня таки приймає рішення про продовження на рік дію мораторію на купівлю-продаж та відчуження іншими способами земельних ділянок сільськогосподарського призначення та на внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств
  «Ця перемога відбулась завдячуючи і активній позиції багатьох членів Профспілки працівників АПК, а також лідерів первинок та керівників районних та обласних організаційних ланок Профспілки" - зазначив Ігор Сопелкін.
 • photo Вітаємо з ювілеєм КАРНАТОВУ Галину Володимирівну!
  8 грудня 2017
  Президія та апарат Центрального комітету Профспілки працівників АПК щиро вітає з ювілеєм КАРНАТОВУ Галину Володимирівну!
 • photo ЗЕМЛЯ – НЕ ТОВАР! Акція протесту проти запровадження продажу земель сільськогосподарського призначення
  7 грудня 2017
  На площу перед Черкаською обласною радою з’їхалися фермери з усієї області. До акції приєднались та підтримали Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Аграрна партія України, партія ветеранів Афганістану, обласна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу.
  Голова обласної профспілки АПК Горлач М.В. виступила в підтримку продовження мораторію на продаж землі.
 • photo СОЛІДАРНО за продовження мораторію на продаж землі
  7 грудня 2017
  Лідери громадських організацій агропромислового комплексу, Профспілки працівників АПК та партії"Батьківщина" провели спільний брифінг, на якому зазначили консолідовану позицію щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі
 • photo РЕЗОЛЮЦІЯ Зборів голів первинок Профспілки працівників АПК
  7 грудня 2017
  Учасники Зборів ВІДЗНАЧАЮТЬ, що агропромисловий комплекс був і залишається важливим сектором економіки нашої держави, у якому зосереджена майже третина основних виробничих фондів, де працює четверта частина населення, зайнятого у народному господарстві, виробляється понад 20% валового суспільного продукту та третина національного доходу, формується 70% роздрібного товарообігу.
  Однак на сучасному етапі розвитку фінансовий стан більшості сільськогосподарських підприємств та їх соціальної сфери є незадовільним.
 • photo Міжнародна зустріч молоді АПК
  7 грудня 2017
  Темпи життя йдуть на випередження і молодь нашої країни рухається в ритмі часу. Молодь Профспілки працівників АПК шукає, помиляється, але робить!
 • photo Новый Коллективный договор ПАО «Джей Ти Интернешнл Украина» вступает в силу с 1 января 2018-го
  7 грудня 2017
  С радостью и гордостью сообщаем, что 24 ноября был подписан новый Коллективный договор ПАО «Джей Ти Интернешнл Украина», вступающий в силу с 01.01.2018 г. и действующий следующие 5 лет!!!
 • photo МОРАТОРІЙ має бути ПРОДОВЖЕНО!
  6 грудня 2017
  На виконання рішення Зборів голів первинок та Президії Профспілки працівників АПК 5 грудня 2017 року Голова Профспілки Ігор Сопелкін взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, на якому було розглянуто питання щодо продовження мораторію на продаж землі.
  Ігор Сопелкін надав членам Комітету офіційну позицію Президії та учасників Зборів голів первинок – мораторій має бути продовжено!
 • photo Як нараховують субсидії на селі - відповідь Мінсоцу
  6 грудня 2017
  Профспілка працівників агропромислового комплексу України зробила запит до Міністерства соціальної політики України щодо надати роз’яснення порядку, розмірів й умов надання субсидій на опалення житлових будинків мешканців села у випадку використання на ці цілі газу, вугілля, дров чи комбіновано.
 • Урівняли в податках, або фермерів відправлять заробляти собі пенсію
  4 грудня 2017