background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo В партнерстве с международными профсоюзами
  13 вересня 2018
  Сентябрь начался с продуктивной работы нашей организации, совместно с Центральным комитетом Профсоюза работников АПК Украины, международной профсоюзной организацией IUF и партнерскими профсоюзными организациями Швеции.
 • photo AB Inbev: прекратить провокации, начать переговоры в Сонепате!
  10 вересня 2018
  Продолжаются нарушения профсоюзных прав на пивоварне «AB InBev» в индийском Сонепате. Уже два года менеджмент отказывается обсуждать коллективный договор с профсоюзом HBLM и оказывает давление на его членов и активистов. Были уволены выборные руководители организации, включая ее президента и генерального секретаря.
 • photo = S O S =
  4 вересня 2018
  Крик допомоги протягом року звучить над славною землею-батьківщиною родини Симиренків, Яхненків, Гулаків-Артемовських, інших відомих і простих працьовитих людей Городищини.
 • photo ЗУСТРІЛИ ЮВІЛЕЙ нашої високоповажної колежанки Лідії СЛИНЧЕНКО
  31 серпня 2018
  47 років назад, після закінчення економічного інституту. доля закинула Лідію Миколаївну у Звенигородку і привела в райком профспілки працівників сільського господарства. І присвятила Лідія Миколаївна своє життя служінню людині праці, відстоюванню інтересів працівників полів, ферм, переробних підприємств району.
 • photo Привітання з Днем Державного Прапора та Незалежності України
  23 серпня 2018
  Шановні колеги!
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Незалежності України!
 • photo ЩО МОТИВУЄ ЗРОСТАННЯ ЗАРПЛАТ ?
  21 серпня 2018
  Часто європейці не розуміють, чому в Україні скаржаться на повільне зростання зарплат. Дійсно. для них є мрією мати в рік такі темпи зростання, як у нас за місяць. З іншого боку, коли ми говоримо їм про зарплату в доларах, то вони перепитують – це в день чи за тиждень, але на жаль в нас це за повний місяць?

  Продовжуємо публікацію аналітики заступника Голови Профспілки працівників АПК Сергія Кондрюка «ЗАРПЛАТА працівників сільгосппідприємств у минулому році склала понад ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЬ МІЛЬЯРДІВ гривень. БАГАТО це чи МАЛО?"
 • photo Monsanto проигрывает суд. Глифосат признан причиной лимфомы
  21 серпня 2018
  Федеральный суд Сан-Франциско (Калифорния, США) обязал агрохимическую компанию Monsanto выплатить 289 миллионов долларов садовнику в качестве возмещения ущерба за использование гербицида Roundup (глифосата).
  46-летний Диуэн Джонсон с 2012 года работал в нескольких школах города и применял уничтожитель сорняков от 20 до 30 раз в год.
  В 42 года в 2014 году у него был диагностирован рак крови, неходжкинская лимфома.
 • photo Україна експортувала рекордний за останні 20 років обсяг борошна. ЯК це ПОЗНАЧИТЬСЯ на ЦІНІ ХЛІБА для УКРАЇНЦІВ ?
  20 серпня 2018
  Україна в 2017/18 МР відправила на експорт 429,8 тис. тонн борошна, що на 5,4% більше, ніж в минулому сезоні.
  ВОДНОЧАС постає питання про достатність борошна для внутрішнього споживання. Ряд експертів вже заявили, що через дефіцит борошна вартість хліба ближчим місяцем зросте від чверті до третини.

  Поряд з цим постає і друге питання – як такі значні обсягу позначаються не тільки на прибутках власників агрокомпаній, а й на зарплатах селян та працівників зерно-переробних підприємств?
 • photo Ніна Байбакова святкує красивий ювілей - ВІТАЄМО !!!!!
  20 серпня 2018
  Маємо за честь працювати разом з відомим в профспілковому русі справжнім лідером, порядною людиною і чарівною жінкою Ніною Прокопівною БАЙБАКОВОЮ.
  Ніна Прокопівна вміє поставити питання руба і вміє знайти рішення самим складним проблемам, через що користується дуже великою повагою серед спілчан і соціальних партнерів і неодноразово обиралася Головою Харківської обласної організації Профспілки працівників АПК.
 • photo ЗАРПЛАТА працівників сільгосппідприємств у минулому році склала понад ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЬ МІЛЬЯРДІВ гривень. БАГАТО це чи МАЛО?
  17 серпня 2018
  Сільське господарство вже тривалий час називають рятівним кругом і локомотивом української економіки, вітчизняні виробники сільгосппродукції очолюють світові рейтинги та лідирують серед країн по обсягу експорту по багатьох позиціях.
  А як це лідерство впливає на добробут сільських працівників – на їх заробітну плату, на інфраструктуру сіл, на перспективи для молоді?
  Про ці питання в аналітиці заступника Голови Профспілки працівників АПК Сергія Кондрюка