background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo ГАЛУЗЕВІ УГОДИ мають стати СУЧАСНИМИ.
  25 вересня 2018
  «Вимоги законодавства та виклики часу до галузевих угод» - таку консультативну нараду за ініціативи керівника переговорної комісії Профспілки Сергія Кондрюка було проведено 24 вересня.
 • photo Підсумки оздоровлення працівників та їх дітей на підприємствах галузі за 8 місяців 2018р.
  25 вересня 2018
  В 2018 році підприємствами галузі оздоровлено в місцевих, заміських дитячих таборах, а також в санаторіях і пансіонатах 139 дітей та 853 працівника. Витрати на оздоровлення дітей всього склали 621,1 тис. грн., в тому числі за рахунок роботодавців – 36,2 тис. грн., за рахунок первинних профспілкових організацій – 584,9 тис. грн - Дніпропетровська облорганізація харчової промисловості профспілок працівників АПК
 • photo Про досвід роботи Куйбишевської районної організації профспілки прцівників АПК Запорізької області
  24 вересня 2018
  19 вересня 2018 року Куйбишевською районною організацією профспілки пра-цівників АПК було проведено президію, семінар.
  Голова райкому – Дворецька Л.В. запросила до участі спеціалістів: Більмацького Відділення управління Фнду соціального страхування України в Запорізькій області; Більмацької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості; Управління соціального захисту населення Більмацької районної державної адміністрації Запорізької області
 • photo Чи легітимним є урядовий проект Державного бюджету на 2019 рік?
  24 вересня 2018
  Уряд продовжив політику фальшування державних соціальних стандартів і гарантій при формуванні проекту Державного бюджету на 2019 рік – в поданому до Парламенті проекті визначено розмір прожиткового мінімуму для всіх категорій населення суттєво меншим ніж мав би бути за розрахунками Мінсоцполітики та в рази менше ніж цього вимагає Конституція
 • photo Жіночий комітет Профспілки висловив протест щодо обмеження прав працівників в проекті Трудового кодексу України
  20 вересня 2018
  В Одесі за підтримки IUF пройшла зустріч Жіночого комітету Профспілки АПК України, який щорічно збирається у різних частинах України щоб напрацювати основні напрямки роботи профспілкових організацій з жінками, на місцях ознайомитись з умовами праці жінок. Цього разу зустріч була міжнародною, у ній взяли участь представниці жіночого крила Білоруської незалежної профспілки та шведської профспілки «Kommunal».
 • photo Цьогоріч у «Веселці» на Горохівщині оздоровилося 244 дитини Тут вони почувалися по-домашньому щасливими
  19 вересня 2018
  Минуло 32 роки, відколи в терешківцівському лісі відбулося урочисте відкриття дитячого табору відпочинку «Веселка».
  Від літечка до літечка «Веселка» жила в очікуванні безтурботної дітвори. Була завжди затишною, дбайливо доглянутою, багатою на чудові сюрпризи для школярів
 • photo Coca Cola Zero: ноль совести, ноль ответственности
  17 вересня 2018
  Размах нарушений прав человека в «Coca-Cola» растет от года к году. Фактически корпорация стала уже закоренелым рецидивистом, демонстрирующим полное неуважение к правам и отказывающимся исправлять причиненное зло.
 • photo КОЛИ, КОГО і ЯК має перевіряти Держпраці.
  17 вересня 2018
  Найбільш травмонебезпечними у 2013 – 2017 роках стали галузі
  - агропромисловий комплекс – 425 нещасних випадків із смертельним наслідком;
  - транспорт, шляхбуд – 330;
  - соціально-культурна сфера та торгівля – 320;
  - будівництво – 236;
  - вугільна та торф’яна - 261;
  - машинобудівна – 111;
  - житлокомунгосп – 100;
 • photo XPO: Час поговорити про вашу поведінку!
  13 вересня 2018

  «XPO Logistics», одна з найбільших глобальних логістичних компаній, піддається все більшій критиці за свою антиробочу і антипрофспілкову поведінку в Європі та США. У жовтні 2017 року Лінда Джо Ніл, співробітниця складу компанії «Verizon», що знаходиться під управлінням XPO, в американському місті Мемфіс, штат Теннессі, померла на робочому місці, тому що менеджмент протягом 56 хвилин відмовляв їй у медичній допомозі.
 • photo Частка витрат на оплату праці в структурі витрат на виробництво
  13 вересня 2018
  В той час як в ЄС зарплата у вартості товарів складає від 30 і значно вище відсотків, в Україні принаймні за останнє десятиліття оплата праці в ціні продукції була завжди меншою за 10%. З виробництвом сільськогосподарської продукції ситуація ще критичніша.
  Продовжуємо публікацію аналітики заступника Голови Профспілки працівників АПК Сергія Кондрюка «ЗАРПЛАТА працівників сільгосппідприємств у минулому році склала понад ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЬ МІЛЬЯРДІВ гривень. БАГАТО це чи МАЛО?"