background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo ЗАРПЛАТА динамічно ЗРОСТАТИМЕ – резюме перемовин з Андрієм РЕВОЮ.
  6 травня 2018
  Міністр соціальної політики України Андрій Рева і представники СПО об’єднань профспілок провели консультації з врегулювання питань оплати праці для працівників бюджетної сфери в проекті Генеральної угоди на новий строк та з інших конфліктних зарплатних проблем.

 • photo Обласний галузевий громадський огляд стану умов і охорони праці
  5 травня 2018
  Дніпропетровською обласною організацією харчової промисловості профспілок працівників АПК України підведені підсумки обласного галузевого громадського огляду стану умов і охорони праці на підприємствах харчової промисловості за 2017 рік.
 • photo Консультації організацій громадянського суспільства напередодні 31-ї Регіональної Конференції ФАО у країнах Європи та Центральної Азії.
  4 травня 2018
  У Будапешті відбулися консультації представників організацій громадянського суспільства країн Європи та Центральної Азії з питань поточних та майбутніх пріоритетів діяльності ФАО в регіоні, вироблення єдиної позиції щодо сталого розвитку сільського господарства та Продовольчих систем у Європі і Центральній Азії в умовах зміни клімату.
 • photo ПЕРШОТРАВНЕВА СОЛІДАРНІСТЬ
  4 травня 2018
  :Профспілка працівників АПК України відсвяткувала Міжнародний день солідарності трудящих разом з Київськими обласними організаційними ланками та організаторами – Київськими міськими профспілками з лозунгами, які сьогодні є найактаальнішими для людини праці : «Достойна Зарплата, Зайнятість, Умови праці…» та інші.
  У маніфестації взяли учать представники різних галузей, ФПУ, облпрофрад, небайдужі кияни та гості міста.
 • photo Кращий роботодавець року
  4 травня 2018
  Вітаємо переможців обласного конкурсу на звання «Кращий роботодавець року» серед підприємств харчової та переробної промисловості за 2017
 • photo Суспілство, влада, бізнес мають приділити належну увагу безпеці праці
  2 травня 2018
  24 квітня 2018 року в залі засідань Миронівської РДА відбулося розширене засідання круглого столу з нагоди відзначення Всесвітнього та національного Дня охорони праці.
  Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, стан здоров’я населення, зокрема працюючого.
 • photo Громадська рада при Держпраці розпочинає свою роботу
  2 травня 2018
  З метою забезпечення відкритості у діяльності Державної служби України з питань праці, врахування громадської думки під час підготовки та організації виконання її рішень утворено Громадську ради та затверджено її склад
 • photo Стартап «Місто професій».
  2 травня 2018
  Стартап «Місто професій» пройшов на базі ПТУ №74 Васильківського району Дніпропетровської області.
 • photo ПЕРШОТРАВЕНЬ. СОЛІДАРНІСТЬ. ГІДНА ПРАЦЯ
  30 квітня 2018
  Настав час змінити правила, скинути кайдани з демократії та прав людини. Саме профспілки, організовуючи працівників з метою нарощування їх сили у містах, селищах та в сільській місцевості, на робочих місцях та в громадах у всьому світі, втілять цю надію в реальність.
 • photo БРЕЙНГ-РИНГ з нагоди Дня охорони праці
  26 квітня 2018
  В рамках заходів з нагоди Дня охорони праці Чернівецькою обласною організацією профспілки працівників АПК проведено молодіжний конкурс брейн-ринг з питань охорони праці серед учнів та студентів навчальних закладів системи АПК на тему «Профспілка готова тебе захистити».