background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Голос Профспілки почуто і враховано!
  9 січня 2018
  Комітет ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин за дорученням Голови парламенту розглянув лист Профспілки працівників АПК
 • photo Від щирого серця вітаємо Вас з Новим 2018-м роком та Різдвом Христовим!
  30 грудня 2017
  Зустрічаючи Новий 2018-й рік ми традиційно підводимо підсумки року, що минає. 2017-й рік був нелегкий, насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-ий рік був прожитий не дарма.
 • photo ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» святкував 30-ти річчя структурного підрозділу 2 цеху
  29 грудня 2017
  27 грудня ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» святкували 30-ти річчя структурного підрозділу 2 цеху!
  Чимало теплих слів лунало на адресу дружнього колективу підприємства від голови правління Сергія Дурова, від голови профспілкового комітету Миронової Ганни та представників адміністрації хлібокомбінату.
  До святкування цієї важливої дати долучилась і Херсонська обласна профспілкова організація працівників АПК. Голова обласної організації Наталя Харєва привітала колектив з серйозним ювілеєм, побажала наснаги у роботі, подякувала трудівникам за їх нелегку, творчу працю.
 • photo Підведені підсумки обласного огляду-конкурсу на кращого профспілкового лідера-керівника первинної профспілкової організації.
  27 грудня 2017
  З нагоди проголошення 2017 року Роком первинної профспілкової організації, Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України провела обласний огляд-конкурс на кращого профспілкового лідера-керівника первинної профспілкової організації.
 • photo Вітаємо ГАРКАВУ ВАРВАРУ ВАСИЛІВНУ з нагородженням медаллю «Заслужений працівник Профспілки працівників АПК України»
  26 грудня 2017
  Черкаська обласна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу щиро і сердечно вітає голову Уманської районної організації профспілки працівників АПК ГАРКАВУ ВАРВАРУ ВАСИЛІВНУ з отриманням високої нагороди – медаллю «Заслужений працівник Профспілки працівників АПК України» за багаторічну сумлінну працю в Профспілці по захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих, значний особистий внесок у розвиток і зміцнення профспілкового руху.
 • photo Семінар для профспілкового активу з актуальних питань законодавства
  26 грудня 2017
  Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України провела в Зональному навчально-методичному центрі семінар для профспілкового активу первинних профспілкових організацій з актуальних питань законодавства: пенсійна реформа та шляхи її удосконалення, оподаткування профспілкових виплат для неприбуткових організації, загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, соціальні виплати та послуги.
 • photo Нищівна КРИТИКА проекту Концепції реформування сфери охорони та відтворення вод, раціонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель
  22 грудня 2017
  . В Мінекології відбулося обговорення проекту Концепції реформування сфери охорони та відтворення вод, раціонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель. Даний проект Концепції напрацьовано фірмою Н20фіс за підтримки Світового банку реконструкції та розвитку.
  . Проект Концепції зазнав нищівної критики зі сторони виступаючих фахівців та громадських організацій. Дана Концепція, якщо буде прийнята Кабінетом Міністрів України, порушить цілісність водогосподарського комплексу, який тісно пов'язаний і направлений на економіку держави.
 • photo Захистимо українську землю та українське село - збережемо країну!
  20 грудня 2017
  Земельна реформа, що наразі нав’язується владою, не ґрунтується на Конституції України, не носить системного характеру, не використовує позитивний міжнародний досвід і не убезпечує від повторення негативних іноземних практик. Цілі такої реформи, методи її здійснення і загрози не є зрозумілими суспільству, а відтак викликають супротив і жорсткі конфлікти.
  Шановна Юліє Володимирівно, Профспілка працівників агропромислового комплексу України засвідчує Вам велику повагу та висловлює щиру вдячність за послідовну і цілеспрямовану діяльність, яку Ви здійснюєте в інтересах працівників сільгосппідприємств, фермерів та всього українського народу на захист української землі.
 • photo Профспілковців гостинно приймав Київський маргариновий завод
  11 грудня 2017
  8 грудня п.р. відбулось чергове засідання Президії Київської міської профспілки працівників АПК на чолі з головою Ради Профспілки – Ольгою Іванівною Лопатою. Окрім членів Президії у роботі взяли участь ряд голів первинних профспілкових організацій.
 • photo Новий керівник – нові перспективи!
  9 грудня 2017
  Конференція первинної профспілкової організації Міністерства аграрної політики та продовольства України обрала головою первинки Марину ТАРАСОВУ