background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Новини з Дніпропетровщини
  16 травня 2018
  Захід присвячений вшануванню тваринників Дніпропетровської області
 • photo Творчий журналістський конкурс
  7 травня 2018
  4 травня ц. р. підвели підсумки творчого журналістського конкурсу «Твоє село, Харківщино - 2017»
 • photo Нагороди за значний особистий внесок у створення безпечних та здорових умов праці
  6 травня 2018
  Нагороджено профактив Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України за багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у створення безпечних та здорових умов праці на підприємствах галузі та з нагоди відзначення 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок і Всесвітнього дня охорони праці.

 • photo Немає нічого ціннішого за людське життя …
  6 травня 2018
  Проаналізовано стан охорони праці на підприємствах харчової та переробної промисловості і визначені завдання на перспективу щодо солідарних дій в формуванні культури безпеки праці, адже збереження життя і здоров’я людини праці - найвища цінність.
 • photo Обласний галузевий громадський огляд стану умов і охорони праці
  5 травня 2018
  Дніпропетровською обласною організацією харчової промисловості профспілок працівників АПК України підведені підсумки обласного галузевого громадського огляду стану умов і охорони праці на підприємствах харчової промисловості за 2017 рік.
 • photo Кращий роботодавець року
  4 травня 2018
  Вітаємо переможців обласного конкурсу на звання «Кращий роботодавець року» серед підприємств харчової та переробної промисловості за 2017
 • photo Суспілство, влада, бізнес мають приділити належну увагу безпеці праці
  2 травня 2018
  24 квітня 2018 року в залі засідань Миронівської РДА відбулося розширене засідання круглого столу з нагоди відзначення Всесвітнього та національного Дня охорони праці.
  Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, стан здоров’я населення, зокрема працюючого.
 • photo Стартап «Місто професій».
  2 травня 2018
  Стартап «Місто професій» пройшов на базі ПТУ №74 Васильківського району Дніпропетровської області.
 • photo БРЕЙНГ-РИНГ з нагоди Дня охорони праці
  26 квітня 2018
  В рамках заходів з нагоди Дня охорони праці Чернівецькою обласною організацією профспілки працівників АПК проведено молодіжний конкурс брейн-ринг з питань охорони праці серед учнів та студентів навчальних закладів системи АПК на тему «Профспілка готова тебе захистити».
 • photo * КРАЩІ ПЕРВИНКИ
  20 квітня 2018
  Визначені переможці щорічного обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу України за 2017 рік: