background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Якщо підприємці не почнуть піднімати зарплату, їм самим доведеться сідати за кермо своїх тракторів
  27 вересня 2017
  Коли профспілки успішно захищають і відстоюють інтереси офіційно оформлених працівників, вони змушують задуматися тих, хто отримує сьогодні зарплату в конверті. І це буде стимулювати працівників, щоб вони наполягали і вимагали від роботодавця офіційного оформлення, що, в кінцевому рахунку, буде сприяти детінізації економіки.
 • photo Про головне у сьогоденні та про наступні плани говорили на Раді Херсонської обласної профорганізації працівників АПК
  22 вересня 2017
  Можна казати, що ІІІ засідання Ради Херсонської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу було однією з найгарячіших подій цієї осені!
  Питання підіймались гострі, актуальні та важливі як для кожного профспілковця так і для прeдставників адміністрації підприємств, керівників.
  Що ж з цього вийшло? Дужe конструктивний діалог, який у майбутньому обов'язково дасть своі плоди!
 • photo Роль та завдання профспілок в процесі децентралізації влади в Україні
  22 вересня 2017
  В рамках IV Національної конференції «Роль та завдання профспілок в процесі децентралізації влади в Україні» на підприємстві ПрАТ з ІІ «Дніпропетровський олійноекстракційний завод» відбулася зустріч представників датського проекту (профспілки 3F) з профспілковим активом та керівництвом підприємства (Малапура А.В. – голова правління, Холод Г.П. – голова первинної профспілкової організації, Тіницька С.В. – голова обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України) по обміну досвідом ведення соціального діалогу між адміністрацією та профспілковим комітетом і колективно-договірної роботи на підприємстві і в харчовій галузі області.
 • photo Підведені підсумки літнього дитячого оздоровлення – кращих нагороджено кубками і Грамотами Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу України
  22 вересня 2017
  Всього витрати на оздоровлення працівників та їх дітей за 8 місяців 2017р. на підприємствах галузі, що входять до складу обкому склали 2610,0 тис. грн., в тому числі за рахунок роботодавців – 1436,1 тис. грн., первинних профспілкових організацій – 1173,9 тис. грн.
 • photo "Доки живе село - живе й Україна!"
  18 вересня 2017
  "Доки живе село - живе й Україна!" З таким гаслом 16 вересня цього року в Сновській об'єднаній територіальній громаді пройшли спортивні змагання ФСТ "Колос" АПК України серед сільських і селищних рад на звання "Краще спортивне село Чернігівщини 2017 року".
 • photo Візит Данських профлідерів
  18 вересня 2017
  На Дніпропетровщині 11-15 вересня відбулася четверта Національна конференція, організована Федерацією профспілок України та Об’єднаною федерацією профспілок робітників Данії.
 • photo Підсумки літнього оздоровлення в Донецькій області
  15 вересня 2017
  31 серпня 2017 року у м. Волноваха, згідно плану роботи Донецького обласного комітету профспілки працівників АПК на друге півріччя, підведені підсумки сезону літнього дитячого оздоровлення. Були присутні представники всіх 15 районних комітетів профспілки області, представники лагередержателей, районних адміністрацій, директори дитячих оздоровниць.
  У літній період 2017 року на території області працювали три дитячих оздоровчих центра, кожен з яких провів по дві оздоровчих зміни - «ім. Кості Бабіна », « Дружба », « Райдуга ».
 • photo Круглий стіл «Про завдання профспілки працівників АПК України, щодо захисту соціально-економічних прав працівників галузі»
  14 вересня 2017
  На початку вересня в смт. Затока Одеської області було проведено круглий стіл «Про завдання профспілки працівників АПК України, щодо захисту соціально-економічних прав працівників галузі», в якому взяли участь майже 50 учасників.
  В заході приймали участь як керівники обласних та районних організацій так і голови первинних профспілкових організацій з різних регіонів України.
  В ході зустрічі відбувався обмін досвідом роботи та піднімалися проблемні питання, особливо багато проблем виникає в зв’язку зі створенням профспілкових організацій в громадах.
 • photo Профспілка аграріїв Вінниччини підбила підсумки оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків влітку 2017 року
  13 вересня 2017
  Оздоровлення членів Профспілки та їх дітей є одним з пріоритетних напрямків діяльності обласної профспілкової організації. Це було відзначено на засіданні президії профспілки аграріїв Вінниччини при розгляді питання «Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року».
  В оздоровчих закладах зміцнили своє здоров’я протягом літніх канікул 512 дітей.
  Загальна сума коштів спрямованих на оздоровлення дітей склала 1 млн. 761 тис. грн. Зокрема, кошти господарських суб’єктів слали 859 тис. грн., профспілкові кошти – 466,6 тис. грн., спонсорів та благодійних структур-145,8 тис. грн., батьківська доплата- 290 тис. грн.
 • photo Профспілка аграріїв Вінниччини візьме участь у акції протесту 19 вересня
  7 вересня 2017
  Голови райкомів, які є одночасно членами президії Вінницької обласної профспілкової організації працівників АПК, одноголосно погодились прийняти солідарну участь у акції протесту 19 вересня, що проводить Профспілка працівників охорони здоров'я.