background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Яким має бути СПІЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИЦЬКИЙ ОРГАН ПРОФСПІЛОК в АПК?
  21 серпня 2017
  Профспілка працівників АПК ініціює проведення 7 вересня консультативної наради керівників всеукраїнських профспілок в агропромисловому комплексі для обговорення питання про підписання Меморандуму про створення галузевого СПО для ведення колективних переговорів із укладення галузевої угоди на новий термін.
 • photo Мобілізацяї всіх сил і ресурсів для солідарної боротьби на захист прав спілчан.
  18 серпня 2017
  Профспілка має актуалізувати свою позицію до цих трансформацій і сформувати новий солідарний план адекватних профспілкових дій у разі прийняття законів з положеннями, що обмежують або погіршують трудові права та можливості профспілкової діяльності по їх захисту.
 • photo Спекотні будні «ОБОЛОНІ»
  17 серпня 2017
  Вже традиційними стали робочі зустрічі Голови профспілки працівників АПК Ігоря Сопелкіна з керівництвом компанії «Оболонь». Цього разу розмова з Головою наглядової ради Компанії Сергієм Блощаневичем була присвячена солідарній підтримці вітчизняного виробника та спільним соціальним проектам.
 • photo Про ситуацію на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» проінформовано Координатора Міжнародної Організації Праці
  17 серпня 2017
  З проханням про сприяння у реалізації основоположних прав на колективні переговори на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» звернувся Голова Профспілки працівників АПК Ігор Сопелкін до Національного координатора МОП в Україні Сергія Савчука.
  На зустрічі було домовлено, що Національний координатор сприятиме Голові Профспілки у проведенні зустрічей у штаб-квартири МОП в Женеві, які заплановані у серпні цього року, де і будуть прийняті рішення щодо наступних кроків для забезпечення міжнародних норм праці на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед».
 • photo Соціально-економічна ситуація набуває незворотнього деструктивного характеру і вимагає негайних системних консолідованих дій
  14 серпня 2017
  Профспілка працівників АПК солідарна з Профспілкою металургів в оцінках нестерпності антисоціальної політики влади і безрезультативності так званого «соціального діалогу» з нагальних соціально-трудових проблем, а також підтримує вимогу до ФПУ відмовитись від ролі пасивного спостерігача руйнації фундаментальних прав у сфері праці та соціального захисту.
 • photo Ми солідарно маємо зупинити соціальних рейдерів! Ми маємо разом захистити конституційні права працівників!!!
  11 серпня 2017
  Ми жорстко стоїмо на позиції не просто декларативного гарантування, а практичної реалізації владою і всіма роботодавцями конституційних прав працівників, а також беззаперечного дотримання на українських підприємствах конвенцій МОП і Європейської соціальної хартії.
 • photo Про Укрспирт, Кока-Колу і осінні плани депутатів
  8 серпня 2017
  Під головуванням народного депутата Вадима Івченко відбулась нарада за участю Голови Профспілки працівників АПК Ігоря Сопелкіна, заступника директора ДП "Укрспирт" Олександра Альохіна та працівників секретаріату Аграрного Комітету ВРУ.
 • photo Вітаємо з ювілеєм Нагорного Кіма Миколайовича!
  2 серпня 2017
  29 липня ц.р. виповнилось 85 років першому Голові Профспілки працівників агропромислового комплексу України Кіму Миколайовичу Нагорному.
 • photo Ситуація з дотриманням трудового законодавства на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» хвилює все ширше коло осіб і вже не тільки в Україні.
  1 серпня 2017
  Причини ігнорування основоположних прав на ведення колективних переговорів та вже системне невиконання вимог національного законодавства на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» щодо обов’язковості ведення колективних переговорів з укладання колективного договору стали предметом фахового аналізу на нараді, що скликав Голова Профспілки працівників АПК Ігор Сопелкін.
 • photo ІНДУЛЬГЕНЦІЯ порушникам трудового права...
  24 липня 2017
  Все робиться для комфортного процвітання і білої і чорно-сірої бізнес-тиранії????
  . Профспілка працівників АПК відразу негативно відреагувала на спроби групи нардепів надати нові преференції бізнесу, який порушує трудові права, та виступила проти намірів залякати працівників, щоб ті не ризикували інформувати Держпраці про недотримання законодавства про зайнятість.
  . Профспілка цілеспрямовано домагатиметься зупинення системного наступу влади на права працівниківта обмеження дієздатності їх представників - професійних спілок.
  . Правозахисні організації, соціально відповідальні бізнесмени і патріотичні політики мають консолідуватись і не допустити прийняття цього антитрудового законопроекту!!!!