background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Що хочуть зробити з колдоговорами????
  4 вересня 2017
  Надзвичайною є загроза перетворення колективно-договірної роботи в гру в "одні ворота", де працівник зі своїми права та інтересами вимушений буде перейти в глуху оборону і отримувати лише штрафні очки за будь які спроби укласти чи покращити колдоговір
 • photo Краткий отчет о Молодежной конференции IUF
  4 вересня 2017
  27 августа 2017 года состоялась первая Молодежная конференция IUF с участием 75 делегатов. Они обсудили проблемы, представляющие особый интерес для молодых работников.
  Участники конференции выразили общее мнение, что профсоюзным структурам всех уровней необходимо эффективно реагировать на нужды и запросы молодых работников.
 • photo Женевская Молодежная конференцию "Молодые рабочие: наш профсоюз, наш IUF, наше будущее"
  30 серпня 2017
  В Женеве на 27 Всемирном Конгрессе административный комитет IUF впервые за все время принял резолюции и предложения провести Молодежную конференцию «Молодые рабочие: наш профсоюз, наш IUF, наше будущее»
  На Конференции в специальный молодежный комитет выбрали исполком в количестве 5 человек, 2 из которых представители нашего региона ВЕЦА(Восточная Европа Центральная Азия) Габриелла Тиколичи из Молдовы и Владимира ВОРОХА из Украины.
 • photo «Объединяться, бороться, побеждать – вместе!» - 27-й Конгресс IUF
  30 серпня 2017
  В Женеве начал свою роботу 27 Конгресс Международного союза работников пищевой промышленности, сельского хозяйства, гостиничного сектора, общественного питания и смежных отраслей.
  В работе Конгресса принимает участие Председатель Профсоюза работников АПК Украины Игорь СОПЕЛКИН
 • photo МИ НЕЗАЛЕЖНІ !!!!
  24 серпня 2017
  Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності,
  підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року,
  Верховна Рада України постановляє:
  1. Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України.
 • photo Привітання Голови Профспілки працівників АПК з Днем незалежності
  23 серпня 2017
  Шановні спілчани та колеги!
  Прийміть щирі вітання з Днем Незалежності України!
  Наша країна, наш народ святкує 26 річницю здійснення одвічної мрії українців - бути господарями на своїй прекрасній землі.
 • photo Молодь АПК успішно закінчила елітну молодіжну профспілкову школу
  22 серпня 2017
  Школа зібрала понад 50 молодих профспілкових лідерів з усіх куточків України та різних сфер діяльності. Світлана Ліщук, Анастасія Негур та Володимир Ворох з гордістю представляли Молодіжну раду Профспілки працівників АПК України і це була одна з найчисельніших делегацій, яка презентувала галузь.
 • photo Яким має бути СПІЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИЦЬКИЙ ОРГАН ПРОФСПІЛОК в АПК?
  21 серпня 2017
  Профспілка працівників АПК ініціює проведення 7 вересня консультативної наради керівників всеукраїнських профспілок в агропромисловому комплексі для обговорення питання про підписання Меморандуму про створення галузевого СПО для ведення колективних переговорів із укладення галузевої угоди на новий термін.
 • photo Мобілізацяї всіх сил і ресурсів для солідарної боротьби на захист прав спілчан.
  18 серпня 2017
  Профспілка має актуалізувати свою позицію до цих трансформацій і сформувати новий солідарний план адекватних профспілкових дій у разі прийняття законів з положеннями, що обмежують або погіршують трудові права та можливості профспілкової діяльності по їх захисту.
 • photo Спекотні будні «ОБОЛОНІ»
  17 серпня 2017
  Вже традиційними стали робочі зустрічі Голови профспілки працівників АПК Ігоря Сопелкіна з керівництвом компанії «Оболонь». Цього разу розмова з Головою наглядової ради Компанії Сергієм Блощаневичем була присвячена солідарній підтримці вітчизняного виробника та спільним соціальним проектам.