background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Нові горизонти співпраці з профспілками Данії
  8 лютого 2018
  Об’єднана федерація профспілок робітників Данії вчергове простягає руку солідарної допомоги нашій Профспілці, і цього разу на порядку денному було питання захисту українських працівників аграрного сектору, які з різних причин шукають заробітку за кордоном.
 • photo Проект нової Генеральної угоди набуває конкретних форм. ЗАПРОШУЄМО до ВДОСКОНАЛЕННЯ проекту Генугоди.
  31 січня 2018
  Робоча комісія профспілок завершила перший етап роботи над змістом проекту нової Генеральної угоди між Урядом, роботодавцями та профспілками.
  ЗАПРОШУЄМО профспілковий актив долучитись до формування актуальної і результативної Генугоди.
 • photo ШТРАФИ в новому розмірі за порушення трудових прав
  31 січня 2018
  Порушення трудового законодавства має бути неминучим і жорстким. Як це забезпечити в умовах "лояльності" урядовців і чиновників до перевірок бізнесу, а також пасивності профспілок??
  Сам працівник і його представники профактивісти мають вчасно легалізувати порушення і порушника шляхом офіційних звернень до державних інспекцій праці та профорганів вищого рівня.
  Слід пам'ятати, що за Конституцією кожен громадянин має право захищати свої права безпосередньо в суді
 • photo ЗАРПЛАТНІ борги - відповідь Мінапк на запит Профспілки
  30 січня 2018
  За оперативними даними станом на 1 січня 2018 року заборгованість ДЕРЖАВНИХ підприємст, що належать до сфери управління МІнагропрому, становила 39 мільйонів 141,2 тисячі грн.
 • photo РЕФОРМИ мають не порушувати, а ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ТРУДОВІ ПРАВА
  26 січня 2018
  При реформуванні органів влади і державних інституцій робиться спроба зекономити на працівниках, звузити їх права чи навіть позбавити прямо передбачених Законом гарантій.

  Профспілка працівників АПК отримала тривожні сигнали щодо проблем з виплатами працівникам за роботу в шкідливих умовах праці, загрози невчасної виплати зарплат тощо в реформованій Держпродспоживслужбі..
 • photo ЗАРПЛАТНІ БОРГИ – як починаємо 2018-й?
  25 січня 2018
  Профспілкою працівників АПК визначається комплекс заходів на галузевому та національному рівнях для подолання ганебного явища невчасної оплати праці
 • photo УТВОРЕНО СПО профспілок в галузі харчової і переробної промисловості
  23 січня 2018
  22 січня 2018 року в офісі Профспілки працівників АПК відбулася офіційна процедура укладення Угоди про утворення СПО профспілок в галузі харчової і переробної промисловості – її підписали від Профспілки працівників АПК Ігор СОПЕЛКІН, від Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей Анатолій ТЕЛЬНИХ, від Всеукраїнської профспілки харчової та переробної промисловості Сергій ТЕЛЬНИХ.
 • photo Душевна зустріч ветеранів
  17 січня 2018
  З нагоди новорічних свят лідер агропрофспілки Ігор Сопелкін запросив на дружній обід ветеранів Профспілки працівників АПК.
  Кожному з них було надано слово для виступу, під час якого ветерани ділилися подіями свого життя і профспілковими історіями. Згадали з сумом колег, які пішли з життя, але добра пам’ять про них залишається в наших серцях.
  Часто промови починались чи завершувались віршами, були наповнені оптимізмом і добрими побажаннями йти по життю з високо піднятою головою.
 • Про внесення змін до законодавства
  15 січня 2018
 • photo ДИСКРИМІНАЦІЯ СЕЛЯН є грубим порушенням Конституції
  11 січня 2018
  Проведення різноманітних реформ в економічній і соціальних сферах, в сфері зайнятості та житлових субсидій, трансформація медичних установ, , адміністративна і земельна реформи загострили накопичені роками проблеми із реалізації конституційних прав і гарантій громадян, особливо тих хто проживає в селах.
  . Більш того набуває поширення практика обмеження селян у можливості скористатись наданими Законом правами.
  . Профспілка працівників АПК запрошує всіх небайдужих до спільної роботи з мінімізації зон соціальної несправедливості та викоренення фактів і причин дискримінації сільських трударів та членів їх сімей.