background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Ганебне явище як ЗАБОРГОВАНА ЗАРПЛАТА має бути нарешті подолане
  9 січня 2018
  Протягом 2017-го року набуло загострення таке ганебне явище як заборгованість із заробітної плати.
  В цілому сума заборгованості з виплати заробітної плати за всіма видами економічної діяльності на 1 грудня 2017 року склала 2 мільярди 581 мільйони 699 тисячі гривень, що 44% більше ніж на початок 2017 року.
 • photo Голос Профспілки почуто і враховано!
  9 січня 2018
  Комітет ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин за дорученням Голови парламенту розглянув лист Профспілки працівників АПК
 • photo Від щирого серця вітаємо Вас з Новим 2018-м роком та Різдвом Христовим!
  30 грудня 2017
  Зустрічаючи Новий 2018-й рік ми традиційно підводимо підсумки року, що минає. 2017-й рік був нелегкий, насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-ий рік був прожитий не дарма.
 • photo Захистимо українську землю та українське село - збережемо країну!
  20 грудня 2017
  Земельна реформа, що наразі нав’язується владою, не ґрунтується на Конституції України, не носить системного характеру, не використовує позитивний міжнародний досвід і не убезпечує від повторення негативних іноземних практик. Цілі такої реформи, методи її здійснення і загрози не є зрозумілими суспільству, а відтак викликають супротив і жорсткі конфлікти.
  Шановна Юліє Володимирівно, Профспілка працівників агропромислового комплексу України засвідчує Вам велику повагу та висловлює щиру вдячність за послідовну і цілеспрямовану діяльність, яку Ви здійснюєте в інтересах працівників сільгосппідприємств, фермерів та всього українського народу на захист української землі.
 • photo МОРАТОРІЙ на продаж земель ПРОДОВЖЕНО – солідарні дії Профспілки працівників АПК дали важливий результат!!!
  8 грудня 2017
  Чи не в останню мить Парламент 7 грудня таки приймає рішення про продовження на рік дію мораторію на купівлю-продаж та відчуження іншими способами земельних ділянок сільськогосподарського призначення та на внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств
  «Ця перемога відбулась завдячуючи і активній позиції багатьох членів Профспілки працівників АПК, а також лідерів первинок та керівників районних та обласних організаційних ланок Профспілки" - зазначив Ігор Сопелкін.
 • photo Вітаємо з ювілеєм КАРНАТОВУ Галину Володимирівну!
  8 грудня 2017
  Президія та апарат Центрального комітету Профспілки працівників АПК щиро вітає з ювілеєм КАРНАТОВУ Галину Володимирівну!
 • photo РЕЗОЛЮЦІЯ Зборів голів первинок Профспілки працівників АПК
  7 грудня 2017
  Учасники Зборів ВІДЗНАЧАЮТЬ, що агропромисловий комплекс був і залишається важливим сектором економіки нашої держави, у якому зосереджена майже третина основних виробничих фондів, де працює четверта частина населення, зайнятого у народному господарстві, виробляється понад 20% валового суспільного продукту та третина національного доходу, формується 70% роздрібного товарообігу.
  Однак на сучасному етапі розвитку фінансовий стан більшості сільськогосподарських підприємств та їх соціальної сфери є незадовільним.
 • photo Міжнародна зустріч молоді АПК
  7 грудня 2017
  Темпи життя йдуть на випередження і молодь нашої країни рухається в ритмі часу. Молодь Профспілки працівників АПК шукає, помиляється, але робить!
 • photo МОРАТОРІЙ має бути ПРОДОВЖЕНО!
  6 грудня 2017
  На виконання рішення Зборів голів первинок та Президії Профспілки працівників АПК 5 грудня 2017 року Голова Профспілки Ігор Сопелкін взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, на якому було розглянуто питання щодо продовження мораторію на продаж землі.
  Ігор Сопелкін надав членам Комітету офіційну позицію Президії та учасників Зборів голів первинок – мораторій має бути продовжено!
 • photo Мораторій на продаж землі необхідно продовжити!
  4 грудня 2017
  Земельна реформа, що наразі проголошена владою, не ґрунтується на Конституції України, не носить системного характеру, не використовує позитивний міжнародний досвід і не убезпечує від повторення негативних іноземних практик. Цілі такої реформи, методи її здійснення і загрози не є зрозумілими суспільству, а відтак викликають супротив і жорсткі конфлікти
  Більш того, земельна реформа у поєднанні з адміністративно-територіальною реформою загострила накопичені роками пласти невирішених гострих соціально-економічних і трудових проблем, але не запропонувала шляхів їх вирішення