background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Вітаємо КРИВОХИЖУ Віктора Олександровича з обранням головою Сумської обласної організації Профспілки працівників АПК
  3 липня 2020
  02 липня 2020 року відбулася VIII звітно-виборна конференція Сумської обласної організації профспілки працівників АПК.
 • photo Відбулася попереджувальна акція протесту профспілок (фоторепортаж)
  1 липня 2020
  30 червня у Києві та регіонах України відбулась всеукраїнська попереджувальна акція протесту профспілок з вимогою не допустити прийняття антипрофспілкового законопроекту № 2681 та інших антисоціальних законодавчих актів.
 • photo Працівники «Кока-Кола» вимагають підвищення зарплати
  30 червня 2020
  18 червня 2020 року працівники заводу «Кока-Кола» під Києвом провели біля прохідної підприємства попереджувальну акцію протесту. Близько 30 учасників вийшли на пікет з вимогою до роботодавця підняти заробітну плату...
 • photo Привітання Голови Профспілки з Днем Конституції!
  26 червня 2020
  Шановні колеги!
  Профспілка працівників агропромислового комплексу України щиро вітає Вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!
 • photo Лист протесту про міжнародні трудові норми!
  24 червня 2020
  23 червня 2020 року EFFAT, яка представляє 120 національних профспілок в 35 європейських країнах та представляє інтереси більше 2,6 мільйонів своїх членів, направила лист на адресу Верховної Ради України стосовно законопроектів №2681 (“Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)” та №2682 ("Про страйки та локаути").
 • Постійна комісія Ради ФПУ з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки Г. Третьякової
  24 червня 2020
  Постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків висловлює засудження антисоціальної та антигуманної позиції Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галині Третьяковій.
 • photo Вітаємо з обранням!
  24 червня 2020
  Центральний комітет Профспілки працівників АПК України щиро вітає ТІНИЦЬКУ Світлану Володимирівну – новообрану голову Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України!
 • photo Вічна пам'ять!
  23 червня 2020
  23 червня 2020 року на вісімдесят сьомому році пішов із життя УСЕНКО Анатолій Петрович, довічний почесний Голова Всеукраїнського ФСТ «Колос» АПК України.
 • photo З професійним святом!
  19 червня 2020
  Шановні фермери, господарі рідної землі!
  Від щирого серця прийміть вітання з професійним святом!
  Споконвіку Ваша невтомна праця приносить не тільки добробут у кожну родину, а й забезпечує стабільність і процвітання нашої держави, на третину наповнюючи її бюджет.
 • photo Заходи з проведення реорганізації водного господарства.
  18 червня 2020
  18 червня 2020 року в приміщенні Будинку профспілок відбулося засідання з питань реагування на прийняття в.о. голови Держводагенства Михайлом Хорєвим низки наказів про реорганізацію міжрайонних управлінь водного господарства.