background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Вітаємо ЧУЙКА Миколу Борисовича з ювілеєм!
  15 травня 2017
  15 травня святкує свій ювілей, 70 - річчя від Дня народження, голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу-ЧУЙКО Микола Борисович.
 • photo НАЙДОРОЖЧИМ !!!!
  14 травня 2017
  Спасибі, Матусю, Тобі,
  За те, що я живу на світі.

  МАМА! Найдорожче слово в світі
  Де б не був ти, що б ти не робив.
  Назавжди вона твій шлях освітить
  Ніжним серцем відданим тобі!
 • photo СЕКРЕТИ ПРОФСПІЛКОВОГО УСПІХУ
  10 травня 2017
  Черговий раунд профнавчання в АПК
  В Подільському державному аграрно- технічному університеті 10 травня 2017р. розпочав роботу профспілковий семінар–навчання «СЕКРЕТИ ПРОФСПІЛКОВОГО УСПІХУ»
 • photo З Днем ПЕРЕМОГИ!!!!!!
  7 травня 2017
  Бажаємо Вам — фронтовикам, працівникам тилу, в’язням нацистських таборів смерті і насильно вивезених в Німеччину, сім’ям загиблих — міцного здоров’я, великого земного щастя і вшанування вашого безсмертного подвигу над жорстоким і підступним ворогом людства — фашизмом.
 • photo СИНЕРГІЯ трипартизму в АПК
  5 травня 2017
  Ще на один крок наближено створення Галузевої тристоронньої соціально-економічної ради в сфері АПК – 4 травня в Мінагропромі відбулося зібрання ініціаторів утворення Ради.
 • photo Вітання зі святом весни та праці!
  30 квітня 2017
  Шановні колеги!

  Щиро вітаємо Вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним. Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві. Зі святом усіх, хто своєю щоденною працею розбудовує нашу країну.
 • photo Про виконання галузевої угоди, фінансування навчальних закладів і земельну реформу.
  27 квітня 2017
  Перемовини міністра агропромислової політики і продовольства Тараса Кутового, представника профспілок у Парламенті Вадима Івченко та голови Профспілки працівників АПК Ігоря Сопелкіна стосувались широкого спектру соціально-економічних проблем.
  Головну увагу було приділено питанням виконання галузевої угоди, фінансування навчальних закладів і земельній реформі.
 • photo ВІДКРИТЕ З В Е Р Н Е Н Я до лідерів найбільших партій
  20 квітня 2017
  Через шалений тиск олігархів і МВФ та попри оголошеному мораторію на продаж землі в порядок денному сьогодення знову питання земельної реформи
  .Профспілка працівників АПК закликала лідерів найбільших партій захистити конституційні права селян і провести публічний діалог для пошуку системних рішень під час реформ
 • photo Хто і як відзначатиме міжнародний день Солідарності - ОПИТУВАННЯ
  19 квітня 2017
  Анонімне ОПИТУВАННЯ щодо особистої участі у колективних заходах із відзначенні 1 Травня має визначити реальну картину бажання і готовності взяти участь у солідарних заходах
 • photo Вітаємо КРИВОХИЖУ Віктора Олександровича
  18 квітня 2017
  Центральний комітет Профспілки працівників АПК вітає КРИВОХИЖУ Віктора Олександровича з обранням на посаду Голови сумської обласної організаціїпрофспілки працівників АПК.