background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Вони захищали від виробничих небезпек
  23 травня 2018
  З нагоди 100-річчя технічної інспекції праці профспілок у Центральному комітеті Профспілки працівників АПК відбулась урочиста зустріч з ветеранами.
  Спогади. Поради. Побажання і настанови. А також заслужені нагороди.
 • photo Свято зі сльозами на очах
  8 травня 2018
  Ветерани Міністерства аграрної політики та продовольства України зібрались для відзначення Дня Перемоги і вшанування героїв війни.
  В очах учасників зустрічі була радість від можливості обійняти колег і друзів, а також бриніли сльози при спогадах про тих, хто вже не з ними.
 • photo ПЕРШОТРАВНЕВА СОЛІДАРНІСТЬ
  4 травня 2018
  :Профспілка працівників АПК України відсвяткувала Міжнародний день солідарності трудящих разом з Київськими обласними організаційними ланками та організаторами – Київськими міськими профспілками з лозунгами, які сьогодні є найактаальнішими для людини праці : «Достойна Зарплата, Зайнятість, Умови праці…» та інші.
  У маніфестації взяли учать представники різних галузей, ФПУ, облпрофрад, небайдужі кияни та гості міста.
 • photo ПЕРШОТРАВЕНЬ. СОЛІДАРНІСТЬ. ГІДНА ПРАЦЯ
  30 квітня 2018
  Настав час змінити правила, скинути кайдани з демократії та прав людини. Саме профспілки, організовуючи працівників з метою нарощування їх сили у містах, селищах та в сільській місцевості, на робочих місцях та в громадах у всьому світі, втілять цю надію в реальність.
 • photo КОНСОЛІДАЦІЯ профспілкових ДУМОК і ДІЙ
  16 квітня 2018
  Робоча на нарада Координатора міжнародної профспілки IUF Кирила БУКЕТОВА та Голови Профспілки працівників АПК Ігоря СОПЕЛКІНА була викликана необхідністю обговорити солідарні дії з гострих питань пов'язаних з очікуваним прийняттям нового Трудового кодексу та ситуацією з дотриманням основоположних прав на об'єднання та колективні переговори
 • photo Генсек IUF Сью Лонглі звернулась до датських інвесторів щодо забезпечення профспілкових прав на українських підприємствах
  16 квітня 2018
  Лідерка IUF підкреслила - антипрофспілкові дії компанії є грубими порушеннями конвенцій МОП 87 про свободу об'єднань та 98 про колективні переговори. Права працівників вільно формувати профспілки, обирати представників за їх вибором та брати участь у колективних переговорах з роботодавцями визнаються основними правами людини в міжнародних договорах про права людини, включаючи Загальну декларацію прав людини.
 • photo Новые экономические отношения с Евросоюзом, сохранение и создание новых рабочих мест
  16 квітня 2018
  В рамках Меморандума о сотрудничестве в сфере инвестирования в сельское хозяйство Украины Председатель Професоюза работников АПК Украины Игоря Сопелкина вместе с представителями немецкой компании «CONVEX International GmbH» приняли участие в Международной конференции «Новые экономические отношения с Евросоюзом, сохранение и создание новых рабочих мест», которая проходила в Республике Молдова.
 • photo Голова Комітету соцполітики Сергій КАПЛІН і Голова Профспілки АПК Ігор СОПЕЛКІН обговорили проблеми селян та АПК.
  10 квітня 2018
  Діалог з соціально-трудової тематики в аграрній галузі розпочатий з в.о. голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергієм Капліним та членами президії Профспілки працівників АПК під час «екстремального інтернет-зв’язку» прямо з автобану отримав офісне продовження під час зустрічі з Головою Профспілки аграріїв Ігорем Сопелкіним вже в стінах Парламенту.
 • photo Наші ВІТАННЯ Марині ГОРЛАЧ!
  2 квітня 2018
  З великою приємністю від усієї нашої Профспілки, від членів Центрального комітету і щиро від себе вітаю Вас з Днем народження.
  Ваша самовіддана робота по захисту прав та інтересів спілчан, вміння віднаходити рішення складних питань, розуміння людських проблем та душевність у спілкуванні віднаходять вдячний відгук серед профспілкового активу та колег.
 • photo Народні депутати за співпрацю з Профспілкою АПК. Профспілка готує широкий пакет законодавчих пропозицій на захист трудових прав селян та розгортає масштабну колективно-договірну роботу з укладення галузевих угод і колдоговорів.
  28 березня 2018
  Прямо з автобану народний депутат Сергій Каплін вийшов на зв'язок з членами президії ЦК Профспілки АПК та прозвітував про свою діяльність як представника ФПУ у Парламенті.
  Народний депутат Вадим Івченко з трапу літака передав членам Президії пропозицію партії Батьківщина про готовність укладення меморандуму широкомасштабної співпраці та готовність лідера партії Юлії Тимошенко провести ґрунтовну розмову з активом АПК