background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

ОБ'ЄДНАНИЙ ШТАБ

 

Шановні українці!

Всім, хто приймав участь в заходах 6 та 7 лютого 2020 року по захисту української землі та України!

            Учасникам мирної  акції в місті Києві!

6 лютого показало, що нас є багато. Біля Верховної Ради України нас зібралось 30.0 тисяч небайдужих українців. Хоча телеканали занижували цю цифру і старались не показати наш мирний протест.  Увага всієї України – як з боку опонентів, так і прихильників сьогодні прикута до нашої боротьби, яка йде не лише за землю, а й за наше демократичне та європейське майбутнє.

Результатом спільних зусиль стало те, що депутати Верховної Ради України змушені працювати згідно затвердженого регламенту. Політичні сили, які нас підтримують ведуть себе мужньо, і не дають в турборежимі прийняти закон, про продаж української землі.

Важливу роль у цьому зіграла ваша небайдужість, патріотизм та рішучість, а також наше спільне бажання не допустити продажу України ! А також відданість спільній справі та відданість Україні!

Попереду у нас ще велика боротьба, але разом ми незламна сила, бо ми – Народ України, а він – НЕПЕРЕМОЖНИЙ!

Наша платформа «НАРОДОВЛАДДЯ» приступила до активного захисту рідної землі на усіх рівнях влади, а не тільки біля Верховної Ради України.

Сьогодні велику роль по захисту землі будуть відігравати територіальні громади, сільські, селищні, районні, міські та обласні ради депутатів.

Закликаємо всіх до об'єднання для захисту рідної землі.

В  єдності наша сила!

Не розслабляємось!

          Друзі, гуртуємось, бо країна в нас одна!