background
На головну сторінку - Новини - Анонси

Про УІІ З"їзд ФПУ

 

                                                ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

                                            ПРЕС-ЦЕНТР

                                                                             АНОНС

 

           Засвідчуючи свою повагу повідомляємо, що 24 березня 2016 року відбудеться VII з’їзд найчисельнішого національного профоб’єднання - Федерації профспілок України, яка об’єднала у свої лавах понад 6 млн. членів профспілок.

 

У роботі з’їзду візьмуть участь 1000 делегатів від 43 всеукраїнських профспілок та усіх регіональних профоб’єднань і запрошені від міжнародних профспілкових об’єднань та національних профцентрів зарубіжних країн, керівники держави, центральних органів державної влади та управляння, місцевого самоврядування.

 

З’їзд як вищий керівний орган ФПУ підіб’є підсумки п’ятирічної роботи заслухавши звіт Ради, а також обговорить Стратегію діяльності ФПУ на 2016-2021 роки «Європейський вибір», окремою резолюцією визначить пріоритети розвитку соціального діалогу з органами державної влади і об’єднаннями організацій роботодавців для забезпечення сталого економічного і соціального розвитку України, виходячи з того, що профспілки завжди були і залишаються прихильниками соціального діалогу, проведення реформ, забезпечення процесів євроінтеграції.

 

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні VII з’їзду Федерації профспілок України!

 

З’їзд ФПУ розпочне свою роботу 24 березня 2016 року о 10.00 в МЦКМ профспілок України (Жовтневий палац), Алея Героїв Небесної Сотні, 1 (вул. Інститутська).

 

Акредитація проводиться Прес-центром ФПУ за телефонами: 289-60-41, 287-55-05, 067-788-99-41, або e-mail: olkor@fpsu.org.ua до 23 березня ц.р., 17.00.

 

 

 

9 березня 2016 року