background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

«За гідну зарплату працівників водних господарств Херсонської області»

 

    

25 квітня до Херсонської облради вийшли профспілкові організації працівників водного господарства зі всієї області. Більше 200 працівників вийшли тому, що не в силах терпіти приниження Людини праці такою зарплатнею, яку отримують. Вимагали: припинити незаконне втручання облради в господарську діяльність установ Держводагентства; припинити намагання приватизувати насосні станції; припинити ініціювання скорочення людей.

Учасники Акції, ЗАЯВЛЯЮТЬ про свою принципову позицію:

-      проти скорочення працівників водогосподарських установ Херсонської області, оскільки є тотальна нестача кваліфікованих кадрів, які переходять до фермерських господарств і працюють на приватних власників, отримуючи вищу заробітну плату в «конвертах»;

 -  у галузі зрошувальних систем, у порівнянні з іншими галузями народного господарства, один з найнижчих рівнів оплати праці, проте високі ризики травмування;

  -  заробітна плата працівників водогосподарських підприємств перебуває на неналежному рівні та потребує негайного підвищення! Станом на 01. 04. 2019 р., заробітна плата становить:

    - 4299 грн.- машиніст;

    - 3873 грн. – оглядач;

    - 3817 грн. – регулювальник подачі води;

    - 3910 грн. – ремонтувальник;

    - 4193 грн. – водії;

    - 4456 грн. – трактористи;

    - 2966 грн. – слюсарі;

     Тарифна ставка працівника 1-го розряду становить 1921 грн.!

      - проти приватизації окремих підрозділів Управлінь водних господарств Херсонської області.

ВИМАГАЮТЬ:

Підвищення заробітної плати працівників водогосподарських підприємств та установ Херсонської області.

 

Мітинг тривав дві години, доки проходило засідання облради.

Керівники пообіцяли, що підняття заробітної плати працівникам відбудеться найближчим часом. Будемо стежити за розвитком подій та відстоювати право кожного працівника отримувати гідну зарплату.