background
На головну сторінку - Новини - Анонси

Всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір

Федерація профспілок України проводить Всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір (Положення зі змінами додається).

Згідно з Положення про Всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір Всеукраїнські профспілки до 1 березня 2017 року подають Організаційному комітету з проведення Конкурсу інформацію про колективно-договірну роботу (форма додається).

  Всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір  проводиться з метою підвищення ефективності колективно-договірної роботи та посилення конструктивної взаємодії профспілкових організацій і роботодавців щодо забезпечення трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників, зокрема з питань забезпечення продуктивної зайнятості, зростання заробітної плати, створення безпечних і здорових умов праці, поширення передового досвіду цієї роботи.

 Конкурс проводиться один раз на два роки. Учасниками конкурсу можуть бути лише ті підприємства, установи, організації будь-яких форм власності, де діють первинні профспілкові організації, що входять до складу членських організацій Федерації профспілок України та відповідають умовам, визначеним Положенням.

 Організатором проведення конкурсу на національному рівні виступає Федерація професійних спілок України, на галузевому рівні – всеукраїнські профспілки.

ПОЛОЖЕННЯ - ПОЛОЖЕННЯ про конкурс 2017(1).doc

З А Я В К А -  ЗАЯВКА Конкус_КД1.doc