background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Керівництво ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» вчергове демонструє свою неповагу до Закону України??? Профспілкова відповідь – СОЛІДАРНІСТЬ і цілеспрямована ДІЯ
  9 серпня 2017
  Всупереч вимогам національного законодавства і нормам міжнародного трудового права 9 серпня 2017 року вже втретє адміністрація ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» зірвала початок переговорів з укладання нового колективного договору. Керівництво Підприємства такими своїми діями підштовхує працівників гуртуватись, а Профспілку - залучати до відновлення законних прав все більше державних органів, політиків і міжнародні інституції.
 • photo Японське УЗО для селян
  7 серпня 2017
  У Стайках Кагарлицького району Київщини відбулася подія набагато ширшого від районного масштабу - введення в дію ультразвукової діагностичної системи «АRІЕТТА 360» японського виробництва.
  Щоб зрозуміти цінність цього придбання - аналогів такого апарата ультразвукового обстеження (УЗО) немає в столичній області, а в самому Києві їх тільки два - в державних закладах спеціального призначення, як-от госпіталь МВС.
 • photo ІГНОР Кока-Колою Служби посередництва і примирення??!!
  3 серпня 2017
  Новий виток загострення замість сприяння нормалізації соціально-трудових відносин на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» стався через зрив представниками адміністрації цього Підприємства спільної наради, що була скликана Відділенням Національної служби посередництва і примирення в м.Києві і Київській області.
 • photo Корделівський комбікормовий завод зайняв перше місце у Всеукраїнському конкурсі на кращий колективний договір
  1 серпня 2017
  Переможцем конкурсу на кращий колективний договір визнано ПРАТ «Корделівський обласний міжгосподарський комбікормовий завод» Калинівського району (директор-Данилевич Олександр Степанович, голова первинної профспілкової організації - Чуйко Владислав Васильович).
 • photo У ногу з часом
  21 липня 2017
  Відколи господарювати у Яблунівці й Півцях почав Юрій Аллазаров, скривджені до цього часу публічною увагою села стали відомими не тільки в районі, а й за його межами. Насамперед, завдяки неспокійній вдачі керівника-аграрія. Практично щороку він дивує район запровадженням у власному господарстві ноу-хау, які у значній мірі підвищують ефективність виробництва, культуру господарювання, добробут населених пунктів і їх людей.
 • photo Профспілка аграріїв Вінниччини напрацювала дорожню карту дій під час впровадження реформ
  21 липня 2017
  Запропоновані урядом реформи були детально опрацьовані Вінницькою обласною профспілковою організацією працівників АПК, обговорені в структурних ланках по всій області та затверджені постановою президії 20 липня 2017 року. Профспілка послідовно буде домагатись, щоб під час реформувань були забезпечені конституційні права та належно враховані життєві інтереси працівників АПК і членів їх сімей.
 • photo «Дніпро» розкриває свої обійми дітям
  19 липня 2017
  Цього року в оздоровчому центрі «Дніпро» Київської області разом з дітьми столиці та області відпочивають діти з зони АТО, зокрема з Волновахи, Вугледара, Попасної. Протягом літнього сезону в оздоровчому центрі очікують на чотириста дітлахів зі Сходу України.
  Новаторський, науковий підхід до організації дитячого оздоровлення вирізняє цей заклад, яким майже 10 років керує Людмила Латиш. Вона і вихователів і педагогів підбирає ініціативних, небайдужих, творчих.
  Київська обласна організація профспілки працівників харчової та переробної промисловості опікується діяльністю ДОЦ «Дніпро», надає всіляку допомогу, а також регулярно закуповує та здешевлює путівки для дітлахів працівників галузі.
  Голова облорганізації Профспілки Галина Карнатова тримає на особистому контролі життя цього центру і бере участь у всіх важливих заходах «Дніпра».
 • photo Чи на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» поважають закони України???
  19 липня 2017
  Профспілка працівників АПК використає всі механізми й інструменти національного законодавства та міжнародного права, а також задіє всю могутність профспілкової солідарності для повноцінної реалізації трудових прав працівників на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед».
 • photo ТДВ «Шамраївський цукровий завод» - 170 років.
  19 липня 2017
  Одним з найстаріших в Київській області є Шамраївський цукровий завод, заснований в 1847 році графинею Розалією Браницькою.
  Сьогодні завод входить до числа модернізованих в Україні за вимогами новітньої політики ринкових стосунків.
  На Шамраївському цукровому заводі прекрасний колектив. 17 працівників мають єдину відмітку в трудовій книжці по прийняттю на роботу, 6 сімей – трудові династії декількох поколінь.
  На підприємстві збережено соціальний пакет підтримки і захисту інтересів працівників. Директор ТДВ Шамраївський цукровий завод Андрій Дворцов співпрацює з головою профкому Тетяною Куріленко.
 • photo Робоча зустріч голови первинки ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» з лідером Профспілки працівників АПК
  12 липня 2017
  Обговоренню ситуації зі станом ініційованих первинкою колективних переговорів з укладення колдоговору, а також дотриманню на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» законів України та конвенцій Міжнародної організації праці щодо основоположних прав на об’єднання та ведення колективних переговорів була присвячена робоча зустріч Голови Профспілки працівників АПК Ігоря Сопелкіна та голови первинної профспілкової організації Компанії Сергія Рудницького.